A ako ste všetko je krásne vymyslené

Kytice má ochrnutú, žiarovky boli fúkané preč, gratulácie na telefón, ktorý sa skončil, manžel odišiel do práce. Ste sám s dieťaťom. Každý deň je presne to isté: nie je dostatok spánku, vstala, fed, zmenený plienka, dať do postele, išiel na prechádzku, sa vrátil, fed, meniť plienky, dajte spať a tak deň čo deň… No, ak ste našli priateľa na výlety. Pretože potom počas chôdze môžete diskutovať s priateľom, ako máte nie, spal, vstal, fed, zmenený plienka, dať do postele…. Pokračovať? Túžba!

A ako ste všetko je krásne vymyslené! Slnečný deň, úplne nový kočík, ty si tak krásne a elegantné, v dobrej nálade, prechádzky s dieťaťom. Bol tak rád, keby sa rodí! A tu máte pôrode, prejdite na jemné deň s kočíkom, ktorých šesť mesiacov bol vybraný na Internete, ale žiadna radosť. O tom, ako zlepšiť náladu, prečítajte si článok “Ako zvýšiť vašu náladu a získať energiu.”

Poďme sa pozrieť: čo mraky vaše materstvo? Prečo (predajňa) máte depresie po pôrode a čo urobiť, ako sa zbaviť depresie po pôrode?

Vzhľad. Áno, Áno, Áno. Počul o tom, že obrázok nie je najdôležitejšie, od osoby, vodu nepili vôbec a po pôrode všetko v poriadku, je to vaša babička 56 veľkosti boli aj štíhle, a potom bacuľatá. Je to všetko upokojujúce? Keď som po prvom pôrode boli prepustený z nemocnice, by ste sa ma spýtali, aby môj prenatálne džínsy. Naivný! Geniálny príbuzných zachytil len v prípade – na obtiaž sa mi “tehotné” nohavice, ktoré som sa šťastne dostal.

Samozrejme, že sú šťastné ženy, ktoré po pôrode vyzerať štíhlejšie než predtým, a z nemocnice sú napísané krásy, ale sú oveľa menšie. V podstate všetky dievčatá priberanie na váhe – v najlepšom prípade o 5 libier.

Takže, máte pôrode a regenerované. Vás je to veľmi frustrujúce, je neistá, nemáte pocit, atraktívne, myslíte si, že každý je myslenie, čo sa vám tuk.

Čo robiť? Predovšetkým, uznávajú, že si späť. Uznanie problému – prvým krokom k jeho riešeniu. Druhým krokom je (Kúpiť tu) výpočet, koľko kíl navyše máte a zistiť, koľko môžete stratiť.

Krok tri – dojčení (ak máte dostatok mlieka). Nejedzte na zabitie na základe toho, že ste dojčiace matky. A nebojte sa, že ak budete dodržiavať moderovanie jesť, budete ísť suché. Mlieko sa dokonale vyrobené podľa vašich tukových zásob. Na prehnane a ísť na prísnu diétu, samozrejme, tiež nie je potrebné, ale usporiadať poslednej večeri najneskôr do 19.00, napríklad, je možné bez poškodenia plodu.
Depresia po pôrode

Krok štyri – pešo. Žiť s mottom: “Kočík sa nevzdám!” Ak váš starí rodičia a iní príbuzní chcú pomôcť – nech sa angažovať v ekonomických otázkach. V každom prípade, nie zdieľať s nimi (banaby.sk) prepravu: ona je vaším pomocníkom v boji o harmónii. Nech už vás nebaví chodiť. Potrebujete kratšia ako dieťa. Len nie sedieť v Parku s knihou a nebudete podieľať sa na stretnutie na súd. Stále máte čas na aboltins s jeho matka, keď vaše dieťa sa stáva záujem v karanténe, hojdačkami a šmýkačkou. Ísť, ísť a ísť opäť. Ak úplne bez síl, prejdite na pomalé tempo; ak máte pocit v poriadku, dnes – usporiadať aktívnu prechádzku. A čo je najdôležitejšie – neustále v pohybe, aj keď nechcete. Vašou úlohou – aby sa rozišli melanchólia, pohyb. Vziať inú trasu, aby sa zabránilo zmysel pre rutinné a jednotvárnosti. O tom, ako schudnúť po pôrode, viď článok “Účinné tipy, ako schudnúť po pôrode”.