A jak to wszystko pięknie wyobrażali sobie

Kwiaty więdną, kulki zdumieni, pozdrowienia na telefon skończyły się, mąż odszedł do pracy. Byli razem z dzieckiem. Każdy dzień jest podobny do poprzedniego: nie wyspałam się, wstałam, nakarmiła, zmieniał pieluchy, położyłam się spać, poszła na spacer, wróciłam, nakarmiła, zmieniał pieluchy, położyłam się spać i tak w kółko, dzień w dzień… Dobrze, jeśli znajdziesz sobie dziewczynę na spacery. Bo wtedy podczas spaceru można dyskutować z dziewczyną, jak nie wyspali, wstali, happy meal, zmieniali pieluchy, położyliśmy się spać…. Dalej kontynuować? Tęsknota!

A jak to wszystko pięknie wyobrażali sobie! Słoneczny dzień, nowa , jesteś taka piękna i szczupła, w dobrym nastroju, spacerujesz z dzieckiem. Chciałam jak najszybciej urodzić! I oto już rodziły, przejść miłym dniem, z , który pół roku wybierali w Internecie, ale radości nie ma. O tym, jak poprawić nastrój, przeczytaj w artykule “Jak poprawić nastrój i odzyskać energię”.

Zobaczmy: że ciemnieje swoje macierzyństwo? Dlaczego u was pojawiła się depresja po porodzie i co zrobić, aby pozbyć się depresji po porodzie?

Wygląd. Tak, tak, tak. Słyszeliście o tym, że postać nie najważniejsze, z powierzchni wody, nie pić i w ogóle po porodzie wszystko się tuczą, to twoja babcia 56 rozmiar też była szczupła, a potem . Czy to pociesza? Kiedy ja po pierwszym porodzie ze szpitala, chciała zabrać mi moje dżinsy. Naiwna! krewni zrobione – tak na wszelki wypadek – mi “kobieta w ciąży” spodnie, w które bezpiecznie i weszła.

Istnieją, oczywiście, szczęśliwej damy, które po porodzie wyglądają na szczuplejsze, niż do i ze szpitala są wystawiane piękności, ale jest ich znacznie mniej. W zasadzie wszystkie dziewczyny przybiera na wadze – w najlepszym przypadku około 5 kilogramów.

Tak więc, już rodziły i wyleczyć. Ciebie to bardzo frustrujące, sprawia, że bardzo niepewna siebie, nie czujesz (banaby.pl łóżka dziecięce) się atrakcyjna, wydaje ci się, że wszyscy myślą, jaka jesteś gruba.

Co robić? Przede wszystkim przyznać, że przybrałeś na wadze. Uznanie problemu to pierwszy krok do jego rozwiązania. Krok drugi – oblicz, ile zbędnych kilogramów masz i dowiedzieć się, za ile jesteś w stanie ich zresetować.

Krok trzeci – karmienie piersią (jeśli masz wystarczająco dużo mleka). Nie jedz na rzeź na tej podstawie, że karmiąca mama. I nie trzeba się bać, że jeśli będziesz zachować umiar w jedzeniu, to masz przejebane mleko. Mleko doskonale produkowane kosztem swoich zapasów tłuszczu. Trudno ogarnąć i siedzieć na ścisłej diecie, oczywiście, też nie trzeba, ale zorganizować ostatni posiłek nie później niż o 19.00, na przykład, można bez żadnej szkody dla dziecka.
Depresja po porodzie

Krok czwarty – wycieczki. Żyjcie z hasłem: “Wózek nie oddam!” Jeśli wasze babcie, dziadkowie i inni krewni chcą pomóc (sklep Banaby) – niech lepiej zajmą się zagadnieniami gospodarczymi. W żadnym wypadku nie dziel się z nimi wózka: to twoja asystentka w walce o porządek. Jak jesteś zmęczony, wychodzenie na spacery. Jest to potrzebne nie mniej niż dziecku. Tylko nie siadaj w z i nie bierz udział w na boisku. Jeszcze zdążycie z , gdy twoje dziecko będzie się zastanawiał nad piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią. Chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić. Jeśli zupełnie nie ma siły iść powolnym krokiem; dziś, jeśli dobrze się czujesz – umów się na aktywną walking. Najważniejsze – ruszać się, nawet jeśli ci się nie chce. – Twoim zadaniem jest rozpędzić tęsknotę ruchu. Wybieraj różne trasy, aby uniknąć uczucia rutyny i monotonii. O tym, jak jeszcze można schudnąć po porodzie, czytaj w artykule “Skuteczne porady o tym, jak schudnąć po porodzie”.