Anonse

W dobie popularyzacji internetu, żyją jak grzyby po deszczu także portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czy za słabą kwotą można zamontować swoje ogłoszenie. Nakłaniam do potrzebnej lektury.

Wszystek prawdopodobnie w istnieniu sprawiał jakieś ogłoszenie, szczególnie jeżeli coś sprzedajemy, chcemy dać za darmo, czy wynająć mieszkanie czy lokal, szukamy bądź dajemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć chociaż trochę, jakie portale internetowe warto odwiedzić, i jakich unikać.
Czego się wystrzegać, zamieszczając swoje anonse…
Moja opowieść z poszukiwaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. Wtedy dość szybko poszukiwałem lokalu do wynajęcia, a później bycia. Niestety istniałoby toż jasne, znaleźć portal gdzie istnieje w czym chcieć, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem chwila przejrzysty interfejs, za to dużo reklam.
Nowy portal jaki zaszedłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, przygotowała go aktualna taż rola co wykop.pl który toż odebrał się bez dwóch zdań. Natomiast zbyt nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może różnym się spodoba…
Następny jakiemu się obserwował to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, jednak co najgorsza błędy na cesze. Że pod przeglądarką opera – której stanowię fanem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Bogu tego znajomego portalu powinni przyłożyć dużo uwagi co do bycia strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle przystępna przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie rzeczenia można zamieszczać za darmo, kiedy oraz owe płatne, gdzie za dodane anonse trzeba zapłacić.
Wpadłem na znacznie atrakcyjni portal z darmowymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, pracujący się portal któremu warto się przyjrzeć, anonse można podać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w jedno kategorie. Prostota i użyteczność – to związki FreeCF.

Czego ale się wystrzegać?
Nie sugeruję dawać w myśli ogłoszenia swój adres e-mail gdyby na poczcie nie chcemy spamu, często roboty robią takie adresy natomiast na nie wysyłane są innego sposobu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona nasza strona partnerska – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy