Cleveland – Memphis 103:86

Memphis koszykówki passa w NBA po sześć meczów zakończyło się klęską na boisku Cleveland 86: 103. Home obrońca tytułu, wygrał po raz piąty z rzędu, choć trener Tyronn Lue opuścił odpoczynku Kyrieho szybki point guard Irving.

Grizzlies grać bez Marc Gasol i zwyciężymy tylko na początku meczu, pod koniec pierwszej części skłoniły Cavaliers z różnicy dwucyfrowym. Kolejna wygrana lidera Konferencji Wschodniej Kevin Love przyczyniły się 29 punktów i 13 zbiórek, LeBron James dodał 23 punktów i osiem asyst i J. R. Smith miał również 23 punktów.

Grizzlies był najlepszym strzelcem Bet-at-home z 18 punktów Zach Randolph. Obie drużyny po meczu poleciał do Memphis, gdzie będzie konkurować znowu dzisiaj.

Życie wieczór spędzony Elfrida Payton, który 26 punktów i 14 asyst poprowadził Orlando do zwycięstwa w Atlancie 131: 120-ci Serge Ibaka przyczynił się do wygranej 29 punktów. Hawks domowe nie pomogło, że cała baza piątaka dostałem w postaci liczb dwucyfrowych.

Minnesota stracił w połowie drugiego kwartału rozbić Chicago 30:51, w połowie Bet-at-home, ale Timberwolves stracił tylko cztery punkty. Po pół kolei doskonale i wygrali 99:94. Zach LaVine różnicą 24 punktów, o jeden punkt mniej dał Andrew Wiggins. 27 punkty nie były wystarczająco krajowe Jimmy Butler.

Eric Bledsoe 31 punktów poprowadził Phoenix do zwycięstwa nad New York 113: 111 po dogrywce. Tyson Chandler strzelił zwycięskiego gola przeciwko swojemu byłemu zespołu Bet-at-home 13 punktów i 23 zbiórek. Knicks doprowadziło z 34 punktami Kristaps Porzingis.

Golden State grał koszykówki New Orleans 113: 109s. Stephen Curry przyczynił się do zwycięstwa z 30 punktów, Kevin Durant zdobył 27 punktów. Draymond Green zdobył triple-double 12 punktów, 12 zbiórek i 10 asyst. Pelikany doprowadziło z 28 punktów i pięć bloków Anthony Davis. Obstawiać wyniki NBA najlepiej w bet-at-home – najlepsze kursy i typy