Jak vyjít s dítětem na ulici bez hysterie

Procházka na čerstvém vzduchu, co by mohlo být lepší pro zdraví dítěte? Určitě nic, ale bohužel to chápou pouze rodiče, děti a domov hezké . Často při poplatcích na ulici začínají hádky, výkřiky a záchvaty vzteku. Často, mluví s mámou poznáš, že s takovým problémem se potýká téměř každá rodina s malým dítětem. Ale co mám dělat teď, ne chodit vůbec?

Někdy si člověk klade otázku: “Ano, co tedy? Proč, zdánlivě radostná událost se promění v skandálu?” Odpověď leží na samém povrchu. Nejčastěji se dítě začíná až tak úplně není, protože z výpravy na procházku, ale z důvodu neochoty (dětská postel auto) se oblékat na sebe hromadu, na jeho pohled, zbytečné věci, a to je možné pochopit, vzpomeňte si na zimu, a tuto horu věcí. Nejsou to příjemné pocity. Dítě zažívá podobné pocity neustále v každém oblečení. Jeho tělo ještě psychicky odmítá jakoukoli věc, která brání mu se cítit svobodný a váže v pohybu. Při dítě musí namáhat rukojeť a nožičky, aby se dostat do kalhotami a si halenku, tahání pochvu a v . Obvykle to je na tom začíná největší část záchvaty vzteku. Pochopte, že není v takové situaci je velmi těžké, ale právě v tomto okamžiku je velmi důležité udržet si ve svých rukou.

Jak vyjít s dítětem na ulici bez hysterie

Ale není nic špatného na takovém chování dítěte ne. Existují určité způsoby, které vám umožní snadno shromáždit dítě na ulici.

• V první řadě je třeba nastavit sami na to, abychom šli ven. Není to stojí za to naladit se na to, že teď zase budou slzy a křik. Dítě vždy cítí vaši náladu.

• Začněte scházet první. Oblékněte a připravte si věci (Zde si můžete koupit dětské záclony), batole, dítě zájem a nebude moc až.

• V žádném případě nespěchejte, je lepší začít scházet dříve (zde si koupit studentské židle). Od spěchu hysterie je jen ještě více se prohloubí.

• Zvolte volné a pohodlné oblečení, které se snadno táhne a příjemná na dotek, můžete vyzvednout ji na místě.

• Začněte se oblékat vaše , bez rušivých bolestivější než, zabývá se při tom může vyprávět zajímavé příběhy, básničky a zpívat píseň, dítě bude poslouchat a zapomenout o slzách.