Péče o sebe. Vždycky jsi byl připraven

Péče o sebe. Vždy byly upravené. Manikúra, pedikúra bez výjimky. Styling každý den. Nyní jste v nejlepším případě moci a vyčistit zuby.

Co dělat? Přemýšlet, tak už vám chybí čas? Koneckonců, pokud jste udělali make-up neustále, pak je pravděpodobné, že umíte dělat to rychle. 5-10 minut, můžete vždy najít, tak to může být nedostatek času – jen představa, že? S položením složitější. Může být, že se vám dlouhé vlasy, aby dělat jednoduché a stylové účesy? Nebo se poradit s kadeřnictví, jaké účesy vyžadují minimální styling? Řešení může být vždy nalézt. Pedikúra a manikúra lze udělat jednou za 2 měsíce v salonu, a v ostatní době udržet v kabině účinek v domácích podmínkách. Nemáte 30 minut 1 krát za týden? po : “nevěřím!” Jak najít čas na péči o sebe, aby se odstranit jednu z příčin deprese po porodu, přečtěte si článek “Jak to všechno čas, aby se s malým dítětem”.

Fyzická únava je příčinou deprese po porodu. Pokud vaše (zde si koupit dětský kusový koberec) batole , často probudí, pláče, nespí v noci, na vaše nedávno přežil stres tělo se zamiluje zvýšená zatížení. Spánková deprivace, neustálé únavy, nedostatek síly – to vše nepřispívá ke zlepšení nálady a poporodní péče .
Deprese po porodu

Co dělat? Ano, odpusť mi mnozí odpůrci této metody–, kterým se dítě s sebou do postele. Často to bývá natolik, aby dítě uklidnila. Vždyť je 9 měsíců (banaby.cz) žil s vámi v jednom rytmu, a to může být na začátku velmi pohodlně jeden. Lépe si s batoletem spolu, než budete na správné sedět a jeho celou noc, zažívají divoká touha spát a podráždění na takovou život. Kromě toho, v noci, budete moci od rána trávit manžela, na práci, místo toho, aby se ospale mu: “celou noc Jsem nespal!”. A koneckonců, váš manžel, jako dítě, taky hned tak potřebovat vaši pozornost.

První dvě noci po jsem taky seděla a otřáslo dceru. A to stále není . Nejprve jsem laskavě požádala ji uklidnit, prochází, že ona může cítit špatně. Hromadění únavy, jsem začínala cítit zlost na dítě, zklamání v situaci, navštívili myšlenky: “A proč mi to vůbec všechno má?”, zlost na manžela: “Tady je mu dobře! celou noc, a pak jde o zajímavou práci, s lidmi komunikuje…”. Jakmile jsem začala (máme pro vás dětská kolébka) dávat dceru s sebou, obě jsme se staly spánek. Do půl roku spala s námi celou dobu, na rok prakticky zastavil. Myslím, nebojte se, že dítě až do jeho dospělosti bude spát s vámi. Přečtěte si na toto téma článek Kim zde.

Pocit viny, to je další z důvodů deprese po porodu. Jak jsem již řekla, je pocit nespokojenosti s mateřstvím a myšlenky o tom, co narození dítěte – chyba – někdy navštíví, a to zejména ve chvílích silné únavy. To vyvolává pocit viny. Protože zlost na dítě – známkou špatné matky, a jste z ozbrojených sil být dobrou mámou pro své dítě.