Pracujem vo veľkom obchode a poznať všetky triky

Keď som bol dieťa, motto našej život bol “kde sa dá”? Moja mama nemala učiť mi na výber, len preto, že výber nebol nič iné. Ak povedala, “Kúpiť mlieko, chlieb a výrobky v konzerve”, som v obchode vzal z regálu, chlieb, mlieko a konzervované potraviny, pretože to bolo nemožné, aby nesprávny výber. Nádoby boli rovnaké druhy, jeden biely chlieb a pravidelné mlieka a 0,5 l fľašu.

Moja dcéra sa narodila v čase, keď sa obchod má niekoľko druhov tovaru rovnakého mena. Ak poviem jej “Kúpiť konzervy”, bude v obchode polovicu deň premýšľal, aký druh konzervy mám na mysli. Preto pred moderné rodičia majú ťažkú úlohu — naučiť dieťa, aby sa voľby a právo míňať peniaze. Príde do obchodu, oči má dieťa utiecť, a to všetko v krásnom balení a dieťa chce všetko, a prirodzene, nemôžeme kúpiť všetko. Áno, a to nie je nutnosťou. Je potrebné kupovať zbytočné a je žiaduce, nebude preplácať.

Pracujem vo veľkom obchode a poznať všetky triky, ktoré používajú obchodnej siete, aby si nás kúpiť toľko, ako je to možné. Cieľom žiadny obchod predávať veľa a nás kúpiť a kúpiť. Celý marketingových oddelení pracujú na tom, ako zvýšiť predaj a núti kupujúci kúpiť viac tovarov. To je, a dobre organizovaná zobrazenie tovaru, rôzne akcie a predaja.

Ak ste šťourat v pamäti, to budú pamätať a nájdete veľa zbytočných vecí v domácnosti, ktoré boli zakúpené impulzívne. Pod tlakom reklama alebo propagácia. Raz som šiel do obchodu po práci a vidieť akcia “3 za cenu dvoch”. Ak v normálnych okolností, box čokolády náklady 100 rubľov, teraz po kúpe 3 balení, platím 200 rubľov, a 300 rubľov. Výhody? Na prvý pohľad Áno, a som si kúpila 3 boxy čokolády, ktoré boli konzumované doma okamžite. Potom som začal premýšľať o zmysle táto akcia pre predávajúceho, ako aj pre jeho prospech, stratil peniaze ako? Nie, moji milí. Musel si kúpiť konzumovať viac a viac. My zvyčajne jesť veľmi málo sladkostí, a ak (Kúpiť v obchode detské tapety) nie je pre túto akciu, tie isté 3 boxy čokolády by sme jesť, pravdepodobne, s prestávkami na šesť mesiacov, alebo dokonca rok. A v tomto prípade sme (Kúpiť v obchode detská kolíska) jedli ich v priebehu niekoľkých dní. Nie je to dobré, a peniaze minuli.

Sme nútení kupovať a konzumovať viac. Aj keď sme dospelí nie vždy vedia plávať mimo, že whirlpool, dieťa a rozhodne sa nezaobíde bez našej pomoci. Pokúšame sa teraz na to: než pôjdete do obchodu, aby presný zoznam toho, čo je potrebné. Dcéra je zapojený, ona hľadá v chladničke a prevody, ktoré môžeme potrebovať. Peniaze trvať asi toľko, dosť, neberte príliš veľa. V obchode zoznam na nákup všetkého tovaru.

Deti sú naivné, a ak vydavateľ je uvoľnenie farebné detské časopis s prílohou, sa uvádza, že je potrebné zhromaždiť všetky protokoly získať kompletnú zbierku príloh, že deti začnú požadovať od rodičov tieto denníky, pretože inak nebude úplný zber. A našou úlohou je vysvetliť, Čad potrebu a význam tejto zbierky, a nie len kategoricky odmietnuť kúpiť.

Reklama v TV v detských programov a filmov zaujme dieťaťa. Zdá sa, že všetko, čo sa deje, prosím vás, a on, samozrejme, chcete si ho. To sa stalo módne po vydaní akejkoľvek cartoon okamžite vyrábať postavy cartoon znakov, ak chcete publikovať komiksy o tieto znaky, na výrobu etikiet a iných atribútov. Všetky zverejnené série. Ak to všetko nákupe, na konci, my, rodičia, bude pracovať len pre denníky a hračky. Pretože deti sa pýtajú, aby sme si myslím, že ak ho nemá, že, potom naše dieťa bude len najviac nešťastný človek na svete. Bude plakať a trpieť.