Při správné výchově je již ke třem letům dítěte

Většina žen se potýkají s tím, že se v , už nepatří sám sobě. Oni jsou často slyší, že teď osobní život skončila a oni měli žít pro dítě, veškerý svůj čas a síly, což mu, jinak existuje riziko dostat označení špatné matky. Ale protože žena je také člověk. Má své vlastní zájmy a potřeby, a ano, chci mít alespoň trochu volného času pro sebe. Jak se dá udělat tak, aby a vývoj dítěte není poškozen, a matka cítila, jak vymačkané citronu?

Při správné výchově je již ke třem letům dítěte matka začne cítit svobodnější. Ale do tří let musí ještě žít, proto má smysl mluvit o tom, jak usnadnit život v tomto období.
Než vzít dítě?

1. Malé děti často milují trhat kusy papíru. To je užitečné pro rozvoj jemnou motoriku, která je spojena, včetně, a s rozvojem řeči. A pro maminky je to skvělá příležitost vyhrát pro sebe trochu času. Dost poskytnout své dítě s velkým množstvím papíru. Je lepší, když to bude obyčejný papír bez tisku, aby se dítě není barvy, pokud bude chtít strčit ji do úst.

2. Pokud dítě rád hraje ve vodě, lze mu poskytnout umyvadlo s teplou vodou a hračkami. Dobře, pokud pod bude ležet gumovou podložku (to vám ušetří od nutnosti opravy sousedům zdola). Úklid po takové hry nebude trvat hodně času, ale dítě bude obsazeno na dlouhou trať.

3. Nejlepší hračky – věci pro dospělé. Kolik už bylo různých hraček u dítěte, je to stále bude táhnout k těm věcem, kterými “hrají” rodiče. Můžete dát dítěti to, co je těžké prolomit: lata pro prachu pánev, staré nabíjení z telefonu a tak dále

4. Slané těsto – skvělá alternativa . Z něj mnohem jednodušší formy; není šíření, jako plastelíny, podle všeho, co obklopuje dítě, i když dítě se pokusí ji jíst, aniž . Obvykle stačí jednou , aby už chtěl vytáhnout na slané těsto do úst. A díky potravinovým , můžete dělat to v různých barvách.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na Portál Banaby.cz kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa