Przypuszczam, że nie są ci potrzebne pieniądze

Przypuszczam, że nie są ci potrzebne pieniądze. Bo gdyby były potrzebne, by nie na tekst, w tytule którego istnieje słowo “zakład”. No a skoro to zrobili, to znaczy, że są bogaci. Dziś proponuję zabawić się i zaliczyć w dźwigać kwotę, która bardzo łatwo przyszła, a więc łatwo i musi odejść.

W tym tygodniu rozpoczyna się Liga mistrzów. Poniżej – 5 zakładów, w których można wszystko stracić (lub nie).

1. CSKA moskwa – w ćwierćfinale
Faktycznie, stawka nie jest tak dzika. Raczej dzika, jasne, ale nie bezpośrednio zwierzynę.

Czysto teoretycznie LEGIA ma spore szanse powalczyć z “” o drugie miejsce w grupie i awans. Dalej – kwestia losowania. W przypadku, gdy w 1/8 finału cska moskwa staje rywal nie z rankingu “top” (“Bawaria”, “Real”, “Barcelona”, “Juventus”), to szanse, przypuszczam, że istnieje.

Przy LEGIA już raz dochodził do ćwierćfinału, a w , stawka i wtedy wydawało się szalonym. Teraz na stronie usa – nowy stadion. Nie wiem, jak on im pomoże, ale jest nowy. Zespół, prawda, stary. Ale nadal wierzę, nagle jeździć.

2. “Cracovia” – w ćwierćfinale

Ja, oczywiście, nie jest szalony, więc tutaj mowa o drugim ćwierćfinale. O Lidze Europy. Nie wyobrażam sobie, w jaki sposób Kurban ma szanse pokonać bayern monachium i Atletico madryt, a to z PSV walczyć można i trzeba. A na miejscu nowego wiceprezesa ja bym opracował specjalną strategię wyjścia z trzeciego miejsca – nie wychodzić na mecze z niemcami i hiszpanami (i tak przegrają). To na pewno pozwoli zaoszczędzić siły, oszczędzi niepotrzebnych urazów (w zespole i tak pozostało półtora obrońcy i Witalij Granat), a także pomoże uniknąć spadku samooceny. W wolnym czasie będzie można lepiej przygotować się do dwóch pozostałych meczu z PSV i ich w asfalt, jak “Ajax”.

Dalej wszystko i wcale proste. Z okazji wydania “Rostów” w play-off Ligi Europy ogłaszamy narodowy wyjściowy, jednocześnie przypisując gubernatorem obwodu rostowskiego, i nadzieję na szczęśliwy los. “Manchester United” jakiś, nie straszne są ostatnio w Lidze Europy martwe. Zainspirowana nowym gubernatorem i premiach ( za rok 2010) zespół roznosi w puch i proch Jose, wysyłając do dymisji, i z takim samym powodzeniem odbywa się w 1/8 finału “Warszawa”, bez Mamajewa (nie jestem pewien, że uda mu się odzyskać w ciągu najbliższych 10 lat). Ćwierćfinał Ligi Europy świętujemy całym krajem, znowu, na stanowisko Prezydenta ROSJI w 2018 roku.

A tak na poważnie, to dlaczego nie?

3. “Lester” – w półfinale

Stawka na pierwszy rzut oka niemożliwe. Jednak patrząc na grupę “Leicester” (“Porto”, “Brugia”, “Kopenhaga”), można upewnić się, że drugie miejsce drużyny Claudio Ranieri praktycznie zapewnione. Ja naprawdę nie wiem, w jakim stanie musi być zespół, aby nie przejść przez belgów i duńczyków. To oznacza, że “Leicester” trzeba, w rzeczywistości, przejść dwie drużyny, obiektywnie je w mocy przekraczając. W 1/8 finału bardzo często spotykam się rywale z serii “Zenit”, więc być może jedną. W ćwierćfinale, nawiasem mówiąc, kiedyś grał cypryjski “APOEL”, więc chyba w ogóle ani jednej. Oto i zakład zagrała.

Pamiętając zeszłoroczny “Manchester City” w półfinale, można w ogóle założyć wyjście “Leicester” na finał, ale nie będziemy nic nie warta: u nas jeszcze poważna analiza.

4. “Arsenał” – w finale

Kto dla ciebie jest zdecydowanym faworytem Ligi mistrzów już teraz? “Real”, “Bayern”, “Barcelona”? A kto był w zeszłym roku? Te same trzy? A wcześniej? Powiedz mi szczerze, nie jesteś zmęczony?

Mi się znudziło. Dlatego rozpaczliwie pragnienie sensacji w tym sezonie Ligi mistrzów. Jednym z takich sensacji może w końcu stać się londyński Arsenal. Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem powody, dla których zespół czasami występują trudności z takimi rywalami, jak “Monako”. Nie w jednym sam Olivier Giroud problem, w końcu.

Zobacz wiecej: www.xbuk.info