S pravým vzdelávania už troch rokov dieťaťa

Väčšina žien konfrontovaný s tým, že je vo vyhláške, už patria k sebe. Často počuť, že súkromný život sa končí a musia žiť pre dieťa, všetok svoj čas a silu a dáva mu, inak je tu riziko, že budú označené zlá matka. Ale žena aj muž. Ona má svoje vlastné záujmy a potreby, a len chcete mať trochu voľného času pre seba. Ako urobiť a vývoj dieťaťa nebol zranený, a matka nie cítim sa ako vyžmýkaný citrón?

S pravým vzdelávania už troch rokov dieťaťa, matka začne cítiť voľnejší. Ale pred troch rokov, ešte žiť, tak to dáva zmysel hovoriť o tom, ako zjednodušiť svoj život počas tohto obdobia.
Čo robiť?

1. Malé deti často láska, trhať papier. Je to užitočné pre rozvoj jemnej motoriky, ktorá zahŕňa najmä s rozvojom reči. Ale pre mamu je to skvelá príležitosť vyhrať sami nejaký čas. Stačí poskytnúť dieťaťu dostatok papiera. Lepšie, ak je to obyčajný papier bez potlače, aby sa zabránilo dieťa požití farby, ak chcete držať v ústach.

2. Ak dieťa miluje hrať vo vode, dať mu umývadlo s teplou vodou a hračky. Dobre, ak povodia položí gumovú Podložku (to vám ušetrí od toho, aby museli urobiť opravy susedov nižšie). Upratovanie po týchto hrách nezaberie veľa času, ale dieťa bude obsadené na dlhú dobu.

3. Najlepšie hračky – veci pre dospelých. Bez ohľadu na to, koľko rôznych hračiek, dieťa má, stále bude tiahnuť na tie veci, ktoré “hrajú” rodičia. Môžete dať dieťa niečo ťažké prelomiť: metlu, aby sa odstránili prach, pot, starý telefón recharger, atď.

4. Soľ cesto je skvelá alternatíva k hliny. Je oveľa ľahšie formy; nie je rozmazané, ako hlina, podľa všetko, čo obklopuje dieťa, dokonca aj vtedy, ak dieťa sa snaží jesť ho, nie je otrávené. Zvyčajne raz je dosť lízať, tak som nechcel ťahať soľ cesto v ústach. A vďaka farbív, môžete si ju rôznymi farbami.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na Portál Banaby.sk kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa