Toto dítě se vyvíjí, když zraje

Toto dítě se vyvíjí, když zraje. Je-li dítě se nejčastěji používají jedno slovo k vyjádření jejich myšlenky (chraň, vypískat, ale ale), slovní zásoba dítěte 3-4 let je už dost bohatý stavět jednoduché věty. V tomto věku se dítě začne ne jen mluvit a mluvit a pokusit se experimentovat s jeho projevu. Ten kluk nemohl dokončit slova, přeskupit je v místech slabiky zkreslit zvuk “P”, “B”, “M”, “W”. Stručně řečeno, se učí kontrolovat jejich řeč.

Aby se vyloučila možnost upevnění do řeči “špatných” zvuky dítěte, je žádoucí již od útlého věku pracovat na kloubovém dítě. Podle logopedů pro děti, čistotu výslovnost dítě je přímo závislá na rozvoji jejich vokální aparátu. Zejména to platí pro spodní čelisti, které se přímo podílejí na artikulaci. Z tohoto důvodu je vhodné, aby se speciální artikulační cvičení, jejichž seznam cviků, které lze snadno nalézt na internetu.

Pečovat o správné výslovnosti dítěte, a ujistěte se, že dům slyšel jen tu správnou řeč. Nenechte LISP s dítětem, neříkejte “Baby” hlas, nenarušují slova samy o sobě nemohou dovolit to, aby ostatní členy rodiny. Nezapomeňte, že pro vaše dítě jste příkladem pro všechny, a měřítko pro ostatní následovat. Dítě bude kopírovat svou řeč a budou použity v rozhovoru své řeči vzory. Volejte hned na dětské zboží, komentovat o své činnosti a ti své dítě. Číst dětské knihy a diskutovat se svým dítětem jejich příběh. Zapojit mladé studenty, aby si přečíst příběh vyprávět. Snažte se udržet dítě při souloži vidět vaši tvář a pozoroval, jak jste vyslovovat zvuky. Když mluví se svým dítětem stranou jiné domácí práce a času věnovat na dítě.

Velkou výhodou při výchově správná výslovnost patters a přinést chistogovorki. Slov nich jsou zvoleny tak, aby učit dítě, aby rychle a přesně říci žádné zvuky. Opakování několikrát stejný výraz jazykolam se dítě učí vyslovovat slova, rozlišovat mezi nimi a vyslovit svůj zvuk.

vývoj řeči dítěte přímo závisí na jeho duševní a fyzický vývoj. Čím více dítě provádí různé akce (ať už výběrem pyramidy, kostky nebo skládání puzzle skládačky, kreslení) – zkrátka nějaké cvičení, které rozvíjí jemnou motoriku rukou, tím lépe rozvíjet své jazykové dovednosti. Vědci identifikovali podivný vztah. Ukázalo se, že více než mobilní dětských prstů, dítě bude karta pružnější. Tedy přesouvá své drobečky ke hrám, rozvíjející myšlení a jemné motoriky rukou. Následně budou mít pozitivní vliv na rozvoj řeči vašeho dítěte. Co nejvíce hrát s dítětem. Pouze zajímavé aktivity, které se uskuteční v podobě hry, dá dobrý výsledek. Používat představivost, experiment hry, odklon od běžných klišé. Vyhněte se fráze: “Posaď se začít učit vyslovovat písmeno” P “. Řekněme, že lepší: “Pojďme přijít s příběhem o zlobivé” P “a veselé jazyku, který zachránil ten dopis.” Vzpomenout všechny ty zajímavé dítěte – je snadno stravitelné a je připomínán na dlouhou dobu.