Z nejakého dôvodu, často úlohu otca pri výchove dcéry

Z nejakého dôvodu, často úlohu otca pri výchove dcéry robiť neprikladal veľký dôraz. Akonáhle žena dieťa a jeho výchova by sa mali zapojiť matky. Avšak, otec hrá v dievčinu život nie je o nič menej dôležité ako matka. Závisí od mužov nielen celkový vývoj dieťaťa, ale aj jej schopnosť komunikovať s mužského pohlavia v budúcnosti. A to je len malá časť toho, čo otec je jednoducho povinný dať svoju dcéru.

Ale často sa v praxi je možné sa vysporiadať s tým, že otcovia nemajú záujem o výchovu svojej dcéry, ako som jednoducho nevedia, ako na to. Chcete dať oteckov niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu im zaujať správny kurz a sprievodca vás v správnom smere vyriešiť tento zložitý problém.

Účasť na vzdelávaní by mali byť rovnaké. Mnohí muži fungujú na niektoré absurdné stereotyp: raz dcérou — tak jej vzdelávania by sa mali zapojiť ženu (vraj sa dievča rôzneho pohlavia, alebo niečo užitočné, aby sa jej otec nenaučíte). Samozrejme, hlavná časť vedomosti by mali byť odovzdané do dcéry od mamy. Tento pravidlá správania a základné hygienické zásady a základy používania kozmetických prípravkov, a oveľa viac. Ale to neznamená, že otec môže naozaj zabudnúť na vzdelávanie, čo je úplne v rukách jeho manželka. To je v procese vzťah s otcom, dievča sa učí nadviazať kontakt s opačným pohlavím, a správanie Pápeža, jeho dcéra, je pre ňu akousi “ideálny”, podľa ktorej v budúcnosti bude sa hodnotiť akcie mužov. Preto pri výchove dieťaťa, samozrejme, dôležité, ako matka, role a otca úlohu.

Otec by mal zaujať pozíciu “spravodlivý otče.” Muži sú zvyčajne vyrobené dva správanie s dcérami. Prvý je komplexný pôžitok z dievčatko: otec chcel urobiť pre ich omrvinky všetko, čo ona len potrebné. Ale v priebehu času, realizáciou jeho moc nad Pápež, dievča, je pravdepodobné, že začať ho používať. Samozrejme, nie je to dobré, toto správanie bude viesť. Druhý vzorec správania je “prísne otec”, si vyžaduje úplnú a bezpodmienečnú poslušnosť. Ako otcovia a matky do zastrašovania deti (“Teraz otecko príde, bude mu potrestať”). V tomto prípade je dieťa motivované výlučne strach. Preto je najlepšie, aby neutrálnej polohe (“spravodlivý otče”). To je, keď potrebujete — karhal, vysvetliť, čo je zlé, keď potrebujete chváliť.

Musíte stavať moja dcéra dôverný vzťah. Dcéra potrebuje vedieť, že ona môže prísť k otcovi, zdieľať problémy, požiadať o radu a jej otec ho bude počúvať. Bojí sa, že matka (ako je obsiahnuté v niektorých žien) začne viac-dramatize, dievčatá radšej požiadať o pomoc je na otcov. A že dcéra si bol istý, že rozhovor pobytov medzi ňou a otcom, vybudovať dôverný vzťah s ňou je potrebné od útleho veku: nepopierajú dieťa pozornosť, odvolávajúc sa na zamestnanosti, smiať zlyhaní, mali by sme sa radovať v jej úspechy prežiť s ním — to všetko vám umožní zarobiť rýchle umiestnenie dieťatka.

Hrať s vaše dcéry! Väčšina hry sa zdajú byť, aby sa moja dcéra otca “nie je muž”: bábiky, riad, kočíky, kostýmy, a korálky korálky sú považované Pápeža ako “dievčenskú zábava”. No, ako dospelý človek sa môže zúčastniť?! Plachosť, neochota ukázať slabosť nútené otcov opustiť hry s mojou dcérou. Ale to v skutočnosti nie je nič hanbiť. Musíte sa pustiť všetky tieto stereotypy, postoje, škoda. Áno, a nie nevyhnutne hrať s mojou dcérou v “dievčenskú” hry, pretože existuje veľa zábavy (kocky, mozaiky, puzzle, kreslenie, atď.). Vytvoriť dom pre bábiky, zbierať od dizajnéra žirafa, učiť ju ako hrať šach. Hlavná vec — nie odoprieť holčička v hre.

Naučiť sa starať sa o ňu. Dosť často otcovia, radenie na ženy všetkých “ženy” povinnosti na starostlivosť o jej dcéru, potom zostane rukojemníkov na nedostatočné vedomosti a zručnosti. Vlasov, manikúra, móda, oblečenie všetkých mužov pochopiť málo. Na konci, keď dcéra začne povedať niečo zaujímavé, aby jej “ženské” veci, otec bezpečne ju poslať svojej matke. Ale to nie je nutné, aby sa ponoriť do tohto sveta hlavy — dostatočne poznať základné minimum. Inak dievča by si zlý nápad, že otec nemá zmysel chodiť, rozprávať, pýtať. Napríklad, banálne situácie: moja mama išla na podnikanie, jeho otec zostal doma s mojou dcérou. To si vyžaduje základné znalosti o tom, ako vrkoč jej vlasy, čo nosiť, čo šampón na umývanie vlasov, atď. Preto nie je nič zlé na tom, že aj keď trochu pochopiť všetky tieto “ženské” veci (mimochodom, to môže spôsobiť hrdosť na svoju dcéru za takéto “advanced” otec).
Pozri viac: Banaby.sk – najlacnejšie nábytok pre deti